Často kladené otázky

Odpovědi na Vaše otázky

Pokud zakoupím plnou verzi za cenu 690 Kč, jak dlouho budu mít přístup do administrace a jak dlouho bude můj svatební web dostupný?

Váš svatební web bude dostupný po dobu 12-ti měsíců od uhrazení ceny za plnou verzi. Věříme, že tato doba pro Vás bude dostatečná. Dle našeho průzkumu věnujete přípravám svatby v rozmezí od 3-6 měsíců před samotným svatebním dnem, z toho důvodu Vám našeAno bude dostupné až dalších 6 měsíců po konání svatby, abyste se mohli pochlubit fotkami z Vašeho svatebního dne. Budete-li potřebovat dobu prodloužit, napiště nám a určitě se domluvíme:)

Nevím si rady jak postupovat v administraci aplikace našeAno.cz.

Snažili jsme se, aby proces vyplňování Vašeho svatebního webu byl co nejjednodušší a intuitivní. Pokud si však nebude vědět, pomůže Vám záchraný kruh, který je umístěn v právé části obrazovky v každém kroku aplikace.

Mám slevový voucher, kde jej můžu uplatnit?

Pokud jste si zakoupili slevový voucher nebo jste měli štěstí a slevový voucher jste obdrželi při jedné z našich promo akcí, můžete jej využít při objednání plné verze - uvedená sleva v % se odečte od celkové ceny za plnou verzi aplikace, kterou můžete uhradit přes platební bránu platební kartou nebo převodem na účet.

Je možné zakoupit rovnou plnou verzi nebo musím nejdříve vyzkoušet demo?

Byli bychom rádi, abyste si nejdříve všechny funkcionality aplikace našeAno vyzkoušeli zdarma a nezávazně - máte na to týden. Pokud však chcete přejít rovnou na plnou verzi, tak v demu klikněte v pravém horním rohu na objednání plné verze, uhraďte poplatek Vámi zvolenou metodou a nerušeně již vyplňujte Váš svatební web a pochlubte se jím ostatním.

Jaký je rozdíl mezi demoverzí a plnou verzí?

Jediným rozdílem mezi demoverzí a plnou verzí je, že v demoverzi není možné pozvat své hosty prostřednictvím emailové pozvánky a zpřístupnit jim tak Váš svatební web.