Jak funguje naše ano?

První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě. Pak již výše zmíněný automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě. Mezitím samozřejmě rekreační chata, taktéž i barevný televizor...To Vám našeAno nenaplánuje, ale za to Vám líbivou a snadnou formou usnadní organizaci Vašeho důležitého společného dne, kdy si vzájemně řeknete „Ano“, Vaší svatby!

Začínáme

Registrace

Registrace Vám zabere jen několik vteřin. Vyplňte osobní údaje a konktaktní e-mail, na který Vám zašleme přístup do aplikace.

1

vyzkoušejte Demo

V demu pochopíte, že se nejedná o zajíce v pytli a po odeslání platby, která se rovná ceně 7 růží můžete začít s intuitivní a zábavnou tvorbou Vašeho svatebního webu!

2

Vyberte si svůj vzhled

Vyberte si volbu vzhledu, který nejvíce vystihuje Váš styl! Nebojte, vzhled můžete kdykoliv změnit.

3

Jaký byl Váš příběh?

Popište Váš společný příběh – jak jste se poznali? Jaké byly dosavadní nezapomenutelné momenty Vašeho vztahu? Jak proběhlo požádání o ruku?

4

program svatby

Popište program svatebního dne, informujte svatebčany o jednotlivých aktivitách, místech a časech konání tak, abyste si v den svatby mohli nerušeně říci své vytoužené „Ano“.

5

adresář hostů

Vyplňte adresář hostů – import je jednoduchý, lze importovat přátele z Google+. Adresář hostů Vám následně bude poskytovat přehled o celkovém počtu svatebčanů, kteří potvrdili účast na plánované události Vaší svatby.

6

Důležití lidé v životě

Vyberte důležité osoby ve Vašem životě – dejte všem vědět, kdo bude svědkyně a svědek.

7

Svatební galerie

Přehledná fotogalerie Vám umožní nahrát po svatbě fotografie tak, aby k nim měli svatebčané přístup. Podělte se o své nezapomenutelné momenty se svými přáteli.

8

svatební dary

Nedílnou součástí svatby jsou i svatební dary. Vytvořte si seznam darů a dejte o něm jednoduše vědět svatebčanům. Každý host může využít rezervaci daru a tak se Vám již nestane, abyste dostali 3 stejné sady nožů.

9

Rozešlete pozvánky

Na závěr již jen rozešlete pozvánky Vašim hostům. Pochlubte se Vaším skvělým svatebním webem!

10
A je hotovo!

Po svatbě si pak můžete říct - takové bylo našeAno.

vyzkoušejte naši svatební aplikaci na 7 dní zcela zdarma chci vytvořit svatební web